دیدنی ترین دریاچه های ایالات متحده آمریکا

به هر کجای این جهان هستی که سفر کنید با یکسری جاذبه های طبیعی دوست داشتنی و بسیار چشم نواز مواجه خواهید شد که از مهمترین این جاذبه ها می توان به دریاچه های کوچک و بزرگ اشاره کرد. دریاچه ها از جمله جاذبه های دیدنی و گردشگری در دنیا بشمار می روند که حتی بدون تجهیزات رفاهی و تفریحی نیز می توانند برای مخطابان خود به اندازه کافی جذاب به نظر بیایند. پس اگر شما نیز علاقه مند به بازدید از این جاذبه های جذاب و گردشگری هستید، در ادامه این مطلب با مجله گردشگری سِدره همراه شوید تا با تعدادی ازدیدنی ترین دریاچه های ایالات متحده امریکا آشنایی پیدا نمایید.

دریاچه جورج - نیویورک

عکسی از دریاچه جورج

این دریاچه یکی از معروف ترین جاذبه های طبیعی قرار گرفته در ایالت نیویورک است که در بین تمامی بومیان آمریکایی از محبوبیت خاصی نیز برخوردار می باشد. دریاچه جورج از امکانات رفاهی و تفریحی مناسبی برخوردار است و بازدید کنندگان از این دریاچه می توانند در آن به قایق سواری، شنا، دوچرخه سواری و پیاده روی در کنار آن بپردازند. لازم به ذکر است دریاچه جورج در حصاری از کوه های آدیرونداک واقع شده است و طبیعت پیرامون آن در هر برهه ای از سال می تواند برای گردشگران داخلی و خارجی بسیار جذاب و تماشایی باشد.

دریاچه شلان - واشنگتن

عکسی از دریاچه شلان

دریاچه شلان با برخورداری از طولی بالغ بر 81 کیلومتر از جمله باریک ترین دریاچه های ایالات متحده بحساب می آید که دور تا دور آن را پارک های جنگلی و پوشش های انبوهی از درختان و گیاهان تشکیل داده اند. گردشگران در این دریاچه می توانند آزادانه به ماهیگیری و همچنین گشت و گذار در میان طبیعت بکری که این جاذبه دیدنی را احاطه کرده اند، قدم بزنند و از وجود تنها چند ایستگاه ساحلی که برای این دریاچه در نظر گرفته شده است؛ نهایت استفاده را بعمل آورند.

دریاچه میشیگان - میشیگان

عکسی از دریاچه میشیگان

میشیگان علاوه بر اینکه نام یکی از ایالت های مشهور آمریکا می باشد، نام یک دریاچه بزرگ نیز در بخش شمالی این کشور است که در ساحل آن، ایالت شیکاگو قرار گرفته است. ایستگاه ساحلی این دریاچه از همه نوع امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار شده است و بایستی آن را یکی از جاذبه های طبیعی فوق العاده پر طرفدار در بین بومیان آمریکایی قلمداد نماییم. لازم به ذکر است دریاچه میشیگان در تمام فصول سال آماده میزبانی از شما گردشگران و بازدید کنندگان عزیز می باشد؛ خصوصا در فصل زمستان که امواج آب در حوالی بندر سنت جوزف شمالی یخ می بندد و سبب ایجاد مناظری شگفت انگیز برایتان می گردد.

دریاچه همیلتون - تگزاس

عکسی دریاچه همیلتون

در تگزاسِ ایالات متحده دریاچه ای استقرار یافته است که از هر نظر می توان به آن لقب اعجاب انگیز را اعطا نمود. دریاچه همیلتون دارای بخش های مختلفی هم بر روی زمین و هم در داخل زمین می باشد که در کنار آبشار 15 متری آن و همچنین تنوع گیاهانی که دور تا دور این دریاچه را احطه کرده اند، تبدیل شده است به یکی از بهترین جاذبه های طبیعی موجود جهان! شاید بد نباشد بدانید زمین شناسان مشهور دینا در خصوص پیدایش این دریاچه دوست داشتنی و حیرت آور عنوان کرده اندکه همیلتون ثمره انفجار یک کلاهک آهکی بسیار بزرگ بر روی زمین است که قدمت آن هنوز تخمین زده نشده است و از این رو؛ بایستی آن را یکی از قدیمی ترین جاذبه های طبیعی کل دنیا بحساب بیاوریم.

دریاچه های تویین - کالیفرنیا

عکسی از دریاچه های تویین

این دریاچه ها در اصل معروف هستند به دریاچه های دوقلو در ایالات متحده که از تاپ ترین جاذبه های طبیعی کل قاره آمریکا نیز بشمار می روند. برای دریاچه های تویین تا به امروز امکانات خاصی در نظر گرفته نشده است که احتمالا دلیل آن هم عدم آسیب رسانی به این مکان طبیعی و دوست داشتنی از سوی آمریکایی ها می باشد. البته ناگفته نماند که شما می توانید در آب این دریاچه ها به شنا کردن مشغول شوید و در دل طبیعت بکری که این دریاچه ها را احاطه کرده است نیز به گشت و گذاری مفصل بپردازید.

دریاچه کادو - بین ایالات لوئیزیانا و تگزاس

عکسی از دریاچه کادو

همانطور که مشخص است دریاچه کادو در مکانی میان ایالات لوئیزیانا و تگزاس قرار گرفته است و به دلیل پوشش خاصی از درختان که در تمام نقاط این دریاچه کاملا مشهود می باشند، از شهرت جهانی مطلوبی در بین تمامی کشورهای دنیا برخوردار است. در داخل دریاچه کادو گونه های مختلفی از جانوران آبزی زندگی می کنند و این دریاچه را تبدیل کرده اند به یک جاذبه توریستی و گردشگری جذاب که حتما هم بایستی برای بازدید و قایق سواری در بستر آن، گردشگران و توریست های سفر کرده به نقطه مکانی این دریاچه خود را در یکی از تورهای گردشگر محلی ثبت نام نمایند.

دریاچه پاول - بین ایالات آریزونا و یوتا

عکسی از دریاچه پاول

پاول نام یک دریاچه مصنوعی بسیار بزرگ و مجهز در منطقه ای به نام گلن کانیون است که بین ایالات آریزونا و یوتا واقع شده است. دریاچه پاول یکی از دیدنی ترین و همچنین برترین دریاچه های کشور امریکا و حتی جهان است که در مساحتی وسیع ایجاد شده است و طبق آمار مربوط به گردشگران تازه وارد به این دریاچه، این جاذبه طبیعی هر ساله سبب جذب چیزی بالغ بر 2 میلیون توریست و گردشگر جدید به این نقطه از ایالات متحده آمریکا می باشد. لازم به ذکر است در این دریاچه مصنوعی امکانات تفریحی همچون ماهیگیری، غواصی و شنا، اسنورکلینگ، اسکی بر روی آب، قایق سواری و همچینن گشت هوایی بر فراز آن نیز ایجاد شده است که قطعا بازدید از دریاچه مصنوعی پاول را برای همگان غیر قابل فراموشی می کند.

نظری داده نشده


نظری بگذارید...